HAFANELO Obalované Dortíčky BONBONIÉRA PRO PSÍ HOLKY 16 ks 500 g

novinkaakce ex.6-2024
HAFANELO Obalované Dortíčky BONBONIÉRA PRO PSÍ HOLKY 16 ks 500 g

Dárkové balení koulí Hafanelo, stylizované do růžova pro psí holky, je vhodnou pozorností při návštěvách jiných chovatelů nebo i pro psa samotného v době jeho narozenin, svátku, vánoc atd. Není to jen obyčejný pamlsek pro chuť, ale má pro psa i smysl, jako výživový doplněk.

dodací doba3 dny
záruční doba24 měsíců
trvanlivost24 měsíců

Cena s 12% DPH:67,20 Kč
280,49 Kč
Cena € VAT:2,63 €
10,97 €
Sleva:76,04% (213,29 Kč)
body:+ 0bodů


 
tisk    Přeposlat informace o tomto výrobku


 
 

Popis zboží: HAFANELO Obalované Dortíčky BONBONIÉRA PRO PSÍ HOLKY 16 ks 500 g

Tygřím ořechem obalované, velmi výživné koule s chondroprotektivy - výživou kloubů. Exlusivní, vařený, povrchově zatraktivněný pamlsek pro psy z masového těsta a s krillovou náplní. Měkké, tuhé koule o průměru 35 mm mají povrch zasypaný dvěma vrstvami strouhaného Tygřího ořechu. Samotná koule je ze superprémiového těsta, které používáme při výrobě našich Chondro Ball. Uvnitř je měkká krillová náplň s výraznou chutí po mořských plodech. Obalovaná koule je určena jako výrazná odměna pro psy nebo i pro mírné zasycení psa během dne. Zároveň je i velmi účinným preventivním doplňkem výživy pro ochranu nebo i regeneraci kloubních chrupavek každého psa. Díky měkčí konzistenci je i tento velký průměr vhodný pro malá plemena psů - snadno se půlí.

Dárkové balení koulí Hafanelo, stylizované do růžova pro psí holky, je vhodnou pozorností při návštěvách jiných chovatelů nebo i pro psa samotného v době jeho narozenin, svátku, vánoc atd. Není to jen obyčejný pamlsek pro chuť, ale má pro psa i smysl, jako výživový doplněk.

Velmi atraktivní obalované "Dortíčky" s krillovou náplní, pro velké i malé psy 

Luxusní pamlsek nebo lehká svačinka pro každého psa.

Obsah přirozených živin: Bílkoviny (NL) - 32 %, Tuk - 20 %, Vláknina - 5 %, Škrob - 7 %, NaCl - 0,5 %, Vlhkost - 16 - 18 %.

Energetická hodnota ve 100 g výrobku:  2,57 MJ = 614 kcal,  1 kus = 32 - 35 g

  • Charakteristika:  Bonboniera HAFANELO obsahuje 16 ks velkých obalovaných "Dortíčků" - koulí s obsahem chondroprotektiv o průměru 35 mm, naplněných krillovou směsí a obalených strouhaným Tygřím ořechem. Tygří ořech ( Šáchor jedlý ) se řadí pro svůj vysoký obsah živin mezi superpotraviny! Obsahuje např. vitamín P - Rutin, který je v naších podmínkách obsažen ve vyšší míře pouze v pohance a má významný vliv na cévní systém. Hlízy Šáchoru jsou přirozeně sladké díky obsahu jednoduchých cukrů a připomínají mandle s příchutí kokosu - psy jej zbožňují pro příjemnou vůni a sladkou chuť.  Naše obalované, plněné Dortíčky Hafanelo jsou z vlastní receptury, vyrobených na speciální strojní technologii.

Zakladem pamlsku v bonbonieře Hafanelo je kolagenová koule Chondro Ball obsahující naši chondroprotektivní směs Chondro 4Dogs ( látky podporující tvorbu a regeneraci buněk chrupavek a kostí ). V jedné kouli o průměru 35 mm a hmotnosti 30 g je tolik protektivních živin, kolik potřebuje aktivní pes na každých svých 10 kg váhy. To platí ale při pravidelném podávání. Pro aktivní ochranu kloubů psa doporučuji přidávat do krmiva Hydrolyzovaný kolagen nebo již výše zmíněnou směs Chondro 4Dogs.

Směs obsahuje 80 % živočišných produktů, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné a zeleninové suroviny. Takže opravdu hodně masa a velmi málo škrobu, jak by to u pamlsku mělo být. Měkké středové jádro má tmavě červenou barvu díky mořskému Krillu. Pamlsky mají výraznou masitou vůni po použitých surovinách. Průměr kuliček je sice 35 mm, ale tuto velikost rozkoušou i střední a malá plemena psů díky její měkké, gumovité konzistenci. Případně je možné kouli nalámat i na menší kousky.

Plněné Dortíčky neobsahují drůbeží bílkovinu. Nejde však o plně hypoalergenní produkt, může obsahovat stopy lepku. Výrobek nepřibarvujeme, nearomatizujeme ani nepoužíváme posilovače chuti! Má proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách.

Hmotnost balení:  minimálně 500 g. Jedna plněná koule 35 mm má hmotnost cca 32 - 35 g.

  • Použití:  Výrobky obsažené v Bonbonieře Hafanelo jsou určené především pro zdravé psy všech kategorií i věku ( cca od 1 roku věku ), bez specifických alergií na živočišné bílkoviny a se zdravým zažíváním. Používejte jej pouze jako pamlsek, či odměnu pro psa. Nejde o klasické krmivo, ale o chuťově atraktivní doplněk. Jednorázově doporučuji podávat jednu 35 mm kouli na cca 10 kg hmotnosti psa. Max. však 3 - 4 ks v jedné dávce u velkých psů. U miniplemen rozdělte kouli na menší kousky a podávejte jen přiměřené množství jeho váze.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jde o přírodní suroviny, které ani při větším jednorázovém příjmu organizmus zdravého psa nijak nepoškodí, může se ale projevit průjmem. 

  • Skladování a spotřeba:  Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 15 °C. Při trvalé teplotě do 5 °C ( v lednici ) 
  • Spotřebujte do 6 měsíců od data výroby
  • Zamražený výrobek je možné skladovat až 12 měsíců od nákupu. V obytných prostorách mějte kuličky vždy dobře uzavřené, mají výraznou vůni.

Fotografie: HAFANELO Obalované Dortíčky BONBONIÉRA PRO PSÍ HOLKY 16 ks 500 g

HAFANELO Obalované Dortíčky BONBONIÉRA PRO PSÍ HOLKY 16 ks 500 g

Otázky a odpovědi: HAFANELO Obalované Dortíčky BONBONIÉRA PRO PSÍ HOLKY 16 ks 500 gO nás

Vše o nákupu

Obchodní podmínky

Způsoby a ceny doručení

Způsoby platby

Kontakt

info@barf-opava.cz

+420 733 703 196

OTEVÍRACÍ DOBA KAMENNÉ PRODEJNY  Zámecký Okruh 19, Opava

PO: 8,00 - 17,00

ÚT:  8,00 -  17,00

ST:  8,00 - 17,00

ČT : 8,00 - 17,00

PÁ: 8,00 - 17,00

V době státních svátků, Vánoc, Velikonoc a letních prázdnin se může naše  otevírací doba může lišit.

 

 

 

webmaster CORA 2017 - 2024, www.cora.cz