Capramilk Kolostrum 75cps.

Capramilk Kolostrum 75cps.

CAPRAMILK kozí kolostrum - je lyofilizovaným produktem obsahujícím kozí mlezivo cennou ekologickou surovinu, která je produkována matkou, kozou, v prvních dnech po narození potomstva.

kód zboží3548808
dodací doba3 dny
záruční doba24 měsíců
trvanlivost24 měsíců

Cena s 15% DPH:1 590,00 Kč
Cena € VAT:62,21 €
body:+ 8bodů


 
tisk    Přeposlat informace o tomto výrobku


 
 

Popis zboží: Capramilk Kolostrum 75cps.

CAPRAMILK kozí kolostrum - je lyofilizovaným produktem obsahujícím kozí mlezivo cennou ekologickou surovinu, která je produkována matkou, kozou, v prvních dnech po narození potomstva. 

 

Určení:

            - na posílení imunity

            - při onkologických onemocnění

            - při zažívacích problémech

            - pro těhotné a kojící ženy

            - pro správný vývoj zdravého organismu

            - při popáleninách

            - při kožních onemocněních

            - při léčbě oparů, bakteriálních, virových onemocněních        

CAPRAMILK kozí kolostrum obsahuje důležité živiny jako jsou bílkoviny, tuky, cukry, vitamíny (zejména A, C, E, vitaminy skupiny B) a minerály (zejména Ca, P, K). Kromě toho je bohatým zdrojem dalších bioaktivních látek jako jsou imunoglobuliny (IgG, IgM, IgA), alfa-lactalbumíny, lactoferin, transfer faktor, růstové hormony, enzymy a další. Látky nacházející se v kolostru významně napomáhají rozvoji imunitního systému.

Imunoglobuliny (Ig) jsou glykoproteiny, zajišťující odpověď organismu na přítomnost antigenů. Vážou se na bakterie, viry, houby čímž napomáhají neutralizovat a následně odstraňovat cizorodé látky z organismu a zajišťovat ochranu proti pronikání patogenních mikroorganismů.

Lactoferin zabezpečuje transport železa v organismu a je tak považován za hlavní regulátor obranyschopnosti. Laktoferin podporuje růst příznivé střevní mikroflóry čímž přispívá udržení zdravého zažívacího traktu.

Růstové faktory jsou nezbytné pro správný vývoj zdravého organismu. Podporují správný růst svalů a kostí, chrupavky, kůže, kolagenu a nervové tkáně. Zvyšují tvorbu vlastních imunoglobulinů a tím zvyšují imunitu organismu. Pomáhají při spalování tuků. Regulují hladinu cukru v krvi. Zlepšují hojení ran způsobené popálením, mechanickým poškozením a urychlují hojení herpesu na rtech. Zlepšují koncentraci a pohotovost mozku. Zajišťují dostatek energie pro organismus, zvyšují vytrvalost a regenerační vlastnosti. Silně podporuje regeneraci svalové tkáně. Růstové faktory mají unikátní schopnost podporovat růst buněk a tím urychlují obnovu tkání. Považují se pro tuto schopnost za elixíry mládí.

 

 
Průměrná výživová hodnota doplňku stravy v doporučené denní dávce 6 tablet

             - Energetická hodnota : 37 kJ

             - Bílkoviny: 0,24g

             - Laktóza/mléčný cukr: 0,66g

             - Tuk: 0,40g

             -  Inulín 1000mg

Minerály:  chróm 20µg, vápník 120mg, Počet mikroorganismůmin.50 milionů

 
Složení: sušené plnotučné kozí mléko, inulín, uhličitan vápenatý, směs mikroorganismů LAKTOFLÓRA (Bifidobakterium lactis, Lactobacilus acidophilus), protispékavá látka: oxid křemičitý, aroma, mléčnan chromitý. Výrobek neobsahuje chemické konzervační látky ani syntetická barviva.
Dávkování: 2 x denně 3 tablety
Doporučené dávkování: 2 - 4 tobolky denně zapít vodou

Hmotnost obsahu: 22,55 g ± 5%

Balení: 75 kapslí

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25° C , v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí Výrobek chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Stanovené doporučené denní dávkování se nesmí překročit. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy.

Fotografie: Capramilk Kolostrum 75cps.

Capramilk Kolostrum 75cps.

Otázky a odpovědi: Capramilk Kolostrum 75cps.O nás

Proč Capraverum

Kontakt

Vše o nákupu

Obchodní podmínky

Způsoby a ceny doručení

Způsoby platby

Kontakt

objednavky@barf-opava.cz

+420 774 443 228

OTEVÍRACÍ DOBA KAMENNÉ PRODEJNY

PO: 8,00 - 15,00

ÚT: 8,00 -  12,45

ST: 8,00 - 16,00

ČT : 8,00 - 13,30

PÁ: 8,00 - 12,45

 

 

 

webmaster CORA 2017 - 2020, www.cora.cz

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.