Výrobce unikátních veterinárních přípravků Capraverum a humánních vitamamínových potravinových doplňků Capramilk je společnost  ABEL PLUS SPOL. s.r.o. , Podvysoká 310, 023 57, Podvysoká

Společnost ABEL plus s.r.o. vznikla v roce 1996. Místem podnikání a provozování je hospodářský dvůr Podvysoká. Farma má několikaleté zkušenosti s velkochovem koz a dosáhla v této oblasti i několik úspěchů.

Hlavní činností podnikání této společnosti je zemědělská prvovýroba, zaměřená na chov koz plemene kozy Šanského, bílé a zpracování mléka. Se šlechtitelským chovem je úzce spojen i prodej odchovaných plemenných koziček a jatečních samců na export. Nedílnou součástí činnosti společnosti je také zpracování kozího i kravského mléka na výrobky s velkou škálou použití.

 stáj kozičky

V roce 2001 společnost vybudovala a do provozu zapojila sušárnu kozího mléka, ve které zpracovává vlastní produkci, syrové kozí mléko. Objekty, stáje prošly rekonstrukcí, aby plně zajišťovaly nerušené prostředí bez stresů chovaným zvířatům.

 

Společnost hospodaří cca na 300 ha TTP, v katastrálním území obce Podvysoká a Zákopčie.

O nás

Proč Capraverum

Kontakt

Vše o nákupu

Obchodní podmínky

Způsoby a ceny doručení

Způsoby platby

Kontakt

objednavky@barf-opava.cz

+420 774 443 228

OTEVÍRACÍ DOBA KAMENNÉ PRODEJNY

PO - ÚT : 8,00 - 15,30

ST - ČT : 8,00 - 16,00

PÁ: 8,00 - 14,00

 

 

 

webmaster CORA 2017 - 2020, www.cora.cz

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.